Maurice Lacroix
Maurice Lacroix AIKON Quartz Date 35mm AI1106-SS000-350-2
Maurice Lacroix AIKON Quartz Date 35mm AI1106-SS000-350-2
Op bestelling. Verzonden binnen 3-5 werkdagen.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gratis verzekerde verzending (benelux)
- 14 dagen retourrecht
- Officiële Maurice Lacroix verdeler
Product Specificaties:
De Maurice Lacroix AIKON Quartz Date 35mm Diamonds Special Edition AI1106-SS002-450-1 combineert sportieve luxe met een frisse en vrouwelijke uitstraling. De lichtblauwe wijzerplaat met diamanten indexen geeft dit Zwitserse dameshorloge een opvallende maar verfijnde look die perfect past binnen de moderne AIKON collectie.
De 35 mm stalen kast en geïntegreerde bracelet zorgen voor de herkenbare urban uitstraling van de AIKON, terwijl de 56 diamanten op de wijzerplaat extra elegantie en sparkle toevoegen. Dankzij het quartz uurwerk geniet je van Zwitserse precisie en optimaal dagelijks draagcomfort.
| Merk | Maurice Lacroix |
| Collectie | Aikon |
| Referentie |
AI1106-SS000-350-2 |
| Binnenwerk | Quartz Ronda |
| Specificaties | diamonds |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Horlogekast | Staal |
| Waterdichtheid | 100m-10ATM |
| Kastdiameter | 35 mm |
| Glas | Saffier-krasvrij |
| Horlogeband | rubber |
| Kleur band | zwart |
| Garantie | 2 jaar |
Share

Maurice Lacroix Aikon
De Maurice Lacroix Aikon-collectie staat bekend om haar moderne uitstraling. Deze veelzijdige horloges combineren sportieve lijnen met een verfijnde afwerking, waardoor ze perfect passen bij zowel heren als dames. De herkenbare kast, geïntegreerde band en strakke wijzerplaten maken van elk Aikon horloge een echte blikvanger.
Met een Maurice Lacroix Aikon kies je voor een horloge dat design, comfort en Zwitserse kwaliteit moeiteloos samenbrengt.
Service bij Juwelier Van de Heyning
Ook na je aankoop kan je rekenen op een betrouwbare service. In ons atelier verzorgen we herstellingen, onderhoud en aanpassingen met de grootste zorg, zodat jouw horloge in optimale conditie blijft. Met onze winkel in Oud-Turnhout en webshop op vandeheyning.be ben je verzekerd van kwaliteit en service, zowel offline als online.
-
Hoe onderhoud je een Maurice Lacroix horloge? T...
Een Maurice Lacroix horloge is ontworpen om jarenlang gedragen te worden. Dankzij de Zwitserse kwaliteit, sterke materialen en nauwkeurige uurwerken zijn deze horloges gemaakt voor dagelijks gebruik. Toch blijft goed...
Hoe onderhoud je een Maurice Lacroix horloge? T...
Een Maurice Lacroix horloge is ontworpen om jarenlang gedragen te worden. Dankzij de Zwitserse kwaliteit, sterke materialen en nauwkeurige uurwerken zijn deze horloges gemaakt voor dagelijks gebruik. Toch blijft goed...
-
Maurice Lacroix quartz of automatisch horloge: ...
Wie een Maurice Lacroix horloge koopt, kiest voor Zwitserse kwaliteit, stijl en vakmanschap. Maar naast het ontwerp is er nog een belangrijke keuze: kiest u voor een quartz horloge of...
Maurice Lacroix quartz of automatisch horloge: ...
Wie een Maurice Lacroix horloge koopt, kiest voor Zwitserse kwaliteit, stijl en vakmanschap. Maar naast het ontwerp is er nog een belangrijke keuze: kiest u voor een quartz horloge of...
-
Maurice Lacroix Easy Strap Exchange System: ver...
Een horloge aanpassen aan uw outfit of gelegenheid was nog nooit zo eenvoudig dankzij het Easy Strap Exchange System van Maurice Lacroix. Met dit slimme systeem wisselt u snel en zonder...
Maurice Lacroix Easy Strap Exchange System: ver...
Een horloge aanpassen aan uw outfit of gelegenheid was nog nooit zo eenvoudig dankzij het Easy Strap Exchange System van Maurice Lacroix. Met dit slimme systeem wisselt u snel en zonder...
-
Maurice Lacroix Masterpiece: wanneer Zwitserse ...
Met complexe mechanische uurwerken, verfijnde afwerkingen en innovatieve complicaties laat Maurice Lacroix zien waarom Zwitserse horlogerie wereldwijd zo gewaardeerd wordt. Wat is de Maurice Lacroix Masterpiece collectie? De Maurice Lacroix...
Maurice Lacroix Masterpiece: wanneer Zwitserse ...
Met complexe mechanische uurwerken, verfijnde afwerkingen en innovatieve complicaties laat Maurice Lacroix zien waarom Zwitserse horlogerie wereldwijd zo gewaardeerd wordt. Wat is de Maurice Lacroix Masterpiece collectie? De Maurice Lacroix...